Компоненти, які використовуються в ароматичних дифузорах та ароматизаторах
Роль ароматів у житті людей величезна. Запахи дуже сильно впливають на психічний, фізичний, емоційний стан, позитивно діють на думки та почуття, а також здатні відновити та очистити енергію людини. Аромати оточують нас скрізь і ми стикаємося з ними постійно, зайшовши до магазину, офісу чи ресторану.
У приміщеннях для створення сприятливої атмосфери використовують різні ароматичні свічки, дифузори та освіжувачі повітря, які наповнюють весь простір неймовірно тонкими та приємними запахами. Відчуваючи чудові квіткові, цитрусові або пряні аромати, ми не замислюємося над тим з яких компонентів складаються ті чи інші композиції парфумованих освіжувачів повітря. Наприклад, прекрасний очеретяний дифузор DAYNA DECKER AMARA підкорив багатьох своєю якістю та неймовірно свіжим цитрусовим ароматом. Цей парфумерний виріб не містить спирту та виготовлений лише з натуральних ефірних олій.
Сьогодні, для створення ароматизаторів та дифузорів високої якості парфумери Франції, США, Англії, Німеччини використовують тільки натуральні компоненти: ефірні олії та екстракти, ароматичні речовини та продукти тваринного походження. Розглянемо основні компоненти, які містяться у дифузорах та ароматизаторах, представлених у нашому інтернет-магазині «Scents».
Ефірні олії
Ефірні олії – головна складова всіх очеретяних ароматизаторів-дифузорів марки STONEGLOW LONDON, VOLUSPA, DR. VRANJES. Вони містять висококонцентровані натуральні ароматичні олії (лаванди, апельсина, лимона, лайма, кедра, розмарину та інші), завдяки яким аромат довгий час знаходиться у просторі приміщення та не вивітрюється. Натуральні ефірні олії, що містяться в дифузорах або ароматизаторах, позначаються наступним чином: Citrus aurantium (Neroli) Oil, Lavandula officinalis (Lavender) Oil і т. д. Купивши дифузор для дому VOLUSPA PINK CITRON, ви не тільки насолоджуватиметеся солодким приємним ароматом, але й створите затишну та комфортну атмосферу у вашому будинку.
Натуральні рослинні ароматичні речовини
У композицію одного ароматизатора може входити більше ста різних натуральних рослинних компонентів. Серед них можна зустріти легкий і тонкий аромат жасміну, приємний запах мандарину або чарівної троянди.
Жасмін є одним з найдорожчих і дорогих видів рослинної сировини. Він надає ароматизаторам ароматний і насичений аромат. Наприклад, виробник CALIFORNIA SCENTS нещодавно випустив ароматизатор для дому з прекрасним ніжним запахом жасміну.
Сильні та сухі аромати сандалу та кедра або берези, що нагадують шкіряні запахи, зібрані в одній композиції ароматизатора DR. VRANJES.
Будь-яке серце підкорить ароматизатор для авто із запахом лимона, який не тільки створить комфорт у салоні, а й допоможе сконцентруватися будь-якому водію в дорозі.
З нашими дифузорами ви отримаєте багато радості та насолоди.
Ароматичні речовини тваринного походження
Запашні речовини тваринного походження сприяють оптимальній фіксації дифузорів, надають їм витонченості та хтивої (чуттєвої) тональності. До них відносяться широко відомі та популярні амбра, цибет, мускус і кастореум. Наявність цих компонентів в ароматизаторах показує їхню якість. Тваринна сировина використовується тільки в ексклюзивних дифузорах, наприклад, в таких як STONEGLOW LONDON BLOOM WINTER BERRIES CHRISTMAS, DAYNA DECKER BOTANICA та ін.
Амбра – чудовий фіксатор в дифузорах з очеретяними паличками, що має надзвичайно тонкий запах. Вона підсилює та добре закріплює ароматичні ноти інших інгредієнтів. Особливо це стосується солодкуватих та теплих нот.
Мускус – важливий і дорогий парфумерний матеріал в ароматизаторах. Цей цінний та загадковий аромат користується надзвичайною популярністю серед парфумерів при створенні ароматичних композицій. Сьогодні, багато парфумерів натуральний мускус замінюють синтетичним, який коштує набагато дешевше. Але, в нашому інтернет-магазині представлені дифузори STONEGLOW LONDON BOUQUET NOIR ORCHID, в яких використовується тільки натуральний мускус, що надає неймовірної стійкості аромату.
Цибетин – має різкий мускусний запах. В ароматизаторах він вносить тваринну, еротичну ноту, надаючи їм стійкості та повноти аромату. Прекрасно поєднується цибетин з квітковими нотами, роблячи їх більш солодкими, теплими та медовими. Прикладом таких відомих ароматизаторів, де добре проявляється цей приголомшливий та дорогоцінний у всьому світі інгредієнт, є STONEGLOW LONDON HOME ESSENTIALS.
У нашому інтернет-магазині дифузорів та освіжувачів повітря «Scents» продається продукція високої якості від світових виробників. Замовивши парфумовану продукцію у нас, ви придбаєте якісний товар за доступною ціною. Ціна відповідає якості. Вдалих покупок у нашому онлайн-магазині.
Олія кардамону – дорогоцінний ефір родом з Індії
Протягом 3000 років олію кардамону активно використовують в аюрведичній та китайській медицині. Ще в античні часи дивовижна пряність, що росте в Індії, була завезена до Європи, Америки та Африки. Рослина з плодами у вигляді коробочок прижилася у всіх країнах, тому що його зерна використовували в медицині, кулінарії та косметології. Кардамон випромінює хвилюючий і невимовний аромат, властивості якого так приваблюють.
Ефірна олія анісу: вишуканий ароматизатор та лікувальний засіб
Аніс – незвичайна однорічна рослина. Його відносять до екзотичних, тому що зростає в Африці, Китаї, Індії. І мало хто знає, що Аніс росте і в нашій смузі. Плоди рослини нагадують зірочки. Тому його часто використовують як прикрасу кондитерських виробів. З анісу заварюють чай, ним зміцнюють жіноче здоров'я. Це найкращі ліки від застуди. В анісовій олії зібраний концентрат корисних мікроелементів.
Ефір із середземноморської рослини, або Як застосовувати розмаринову олію?
Тонкі листки розмарину з сріблястим відтінком називають "морською сіллю". А все тому, що найчастіше його можна зустріти по лінії середземноморського узбережжя. Властивості розмарину нітрохи не поступаються властивостям морської солі і навіть перевершують їх. Витончений, з приємним ледь вловимим ароматом ефір вважається найкращими ліками проти випадання волосся. Його використовують люди, які страждають від мігрені. Розмарин універсальний. Його можна зустріти в кулінарії: він надає рибним та м'ясним стравам неповторності.
Теплий цілющий аромат, чи Яку силу таїть в собі ефірна олія ладану
Ефірне масло, секрет якого знали ще 5 тисяч років тому. Саме воно було одним із дарів волхвів, його використовують під час медитації та ним лікують. І все це про ладан. З чого видобувається лікувальний препарат? Ладаном називають ароматичну смолу, яку одержують із деревини Босвеллії. Батьківщиною дерева вважається Африка та Азія. Завдяки перегонці ладану, виходить теплий, трохи димний і смолистий ефір. У ньому переважають солодкі та приємні нотки, присутні цитрусові відтінки. Як правильно застосовувати приголомшливий засіб?
Витончена ваніль: як правильно застосовувати ефірну олію?
Про унікальні властивості ванілі знали давні ацтеки. Але аж до 19 століття рослина з сімейства орхідейних росла виключно в Мексиці. Чому? Комахи, які запилювали його, жили лише у цій країні. Лише з відкриттям ручного запилення ваніль поширилася у всьому світі. Сьогодні це незамінна добавка у кулінарії, якщо говорити про приготування кондитерських виробів. Ефір ванілі використовують як у косметології, так і в медицині. Як застосовувати чудо-засіб, щоб розкрити його приголомшливі властивості?
Унікальний ефір евкаліпта: як правильно його використовувати?
Австралійські аборигени розкрили чарівні властивості евкаліпту. Вони знали, що маслом можна заліковувати рани, вбивати інфекцію, відлякувати комах і навіть застосовувати ефір під час приготування їжі. Лише у 19-му столітті найвище дерево у світі було завезене до країн Європи. Тут листяна вічнозелена рослина отримала нову назву - дерево життя. За що його так називають? І як правильно використовувати дари евкаліпта – ефірну олію?
Вишуканий аромат сходу або користь ефірної олії гвоздики
Олія гвоздики – загадковий продукт, який видобувають не з квітів. Сировиною для виготовлення ефіру є тропічна рослина. Дерево з сімейства миртових росте на території Азії, даючи пряний і навіть обпалюючий аромат. Саме він попадає в пляшечку. Здавна гвоздичні бутони застосовували в кулінарії, медицині, парфумерії та промисловості. Особливою популярністю вони користувалися в Китаї та Індії. А сьогодні на гвозличний ефір великий попит у країнах Європи.
Сандалове ефірне масло та його користь в ароматерапії
Сандаловий ефір – цінний продукт, що використовується у сфері парфумерії та косметології. Солодкуватий чарівний аромат «добувають» із сандалових дерев. Методом парової дистиляції із деревини виділяють ефір. Рідина виходить досить щільною, має блідо-жовтий відтінок. Іноді колір може бути коричневим або зеленим. Запах густий і шляхетний: терпкий з приємною, але ледь вловимою насолодою. Почувши нотки сандала одного разу, ви будете зачаровані ним.
Солодка гіркота: у чому секрет ефірної олії герані?
Скромні та чарівні квіти герані випромінюють солодкий запах з нотками приємної гіркоти. Саме так і пахне ефірна олія цієї квітки. Герань – доступна рослина, тому ймовірність зустріти підробку ефіру герані невисока. Коли вперше виділили олію цієї квітки? Чим вона корисна і як використовувати цінний продукт в ароматерапії? Розкрийте ці секрети разом з нами.
Ефірне масло пачулі: цілющі аромати для любителів екзотики
Наші пращури знали, що ефірні олії мають унікальні властивості. Їх використовували в цілющих цілях, а також для догляду за тілом та волоссям. Цінувався ефір як ароматизуючий засіб та афродизіак. На сьогоднішній день ситуація залишається незмінною: олії не тільки не втратили популярності, а навпаки – стали незамінними. Одним із таких вважається ефір пачулі.
Терпкий ефір бергамоту або все, що вам потрібно знати про цю олію
У країнах Північної Африки та Італії дізналися про вічнозелене дерево бергамот лише на початку 17 століття. Плоди зовні нагадують груші, манили терпкувато-цитрусовим запахом, але відштовхували їдким смаком! Згодом жителі цих країн навчилися видобувати ефір зі шкірки неїстівних рослин. Щоб зробити 1 кг продукту, знадобиться щонайменше 200 кг шкірки! Методом холодного пресування одержують ароматний продукт. З листя та квітів також добувають ефір - роблять це за допомогою перегонки водяної пари.
Ефірна олія апельсина: чи можна приготувати самостійно?
Освіжаюча, з легкою гіркуватістю та солодкими нотками – ефірну олію апельсина складно переплутати з будь-якою іншою. Її стали виготовляти ще у 10-му столітті, на батьківщині апельсинового дерева – у Китаї. А ось у Європі ефір набув популярності набагато пізніше – у 17-му столітті. Олію отримують з апельсинової шкірки завдяки холодному віджиму. Цей вид ефіру можна зустріти в косметичних засобах, також його додають в аромаолії для коптилок і ламп. А чи можна приготувати апельсинову олію самостійно? Ми розповімо, як це зробити.
Хмара солодких ноток або все про ефірну олію троянди
Чарівний і витончений аромат визнаний справді жіночим. Він навіює романтичний настрій, розслаблює, дарує відчуття невагомості та допомагає повернути молодість. Йдеться про ефір троянди. Він визнаний одним із найцінніших і рідкісних. Чому? Посудіть самі. Для виготовлення масла підходять свіжі бутони, що розкрилися, зібрані до сходу сонця. Щоб зібрати пляшечку масла (30 мл), необхідно майже 250 кг натуральної сировини. Тому, і не лише, рожевий ефір визнано унікальним.
Ефірна олія: як відрізнити натуральну від підробки самостійно?
Приємний і привабливий аромат олій здатний підняти настрій, зняти стрес і навіть усунути симптоми недуг, а також створити атмосферу затишку та гармонії у приміщенні. Але такі властивості має лише натуральний ефір. Тому, вибираючи ароматну продукцію, рекомендуємо переконатися у якості летючої рідини.
М'ятна олія: як зробити самостійно? Простий рецепт
Про те, що ефірні олії чудово впливають на організм і настрій, знає навіть дитина. Популярність ароматерапії не зростає ... тому що вона досягла піку. І сьогодні ми розповімо про те, як зробити м'ятну олію для дифузора або коптилки своїми руками. Чому саме м'ята? Ця рослина доступна у всіх сенсах, а ефективність олії вражає.
Ароматизатори з лавандою – корисні властивості
Лаванда — не лише символ кохання, оспіваний в однойменній пісні, а й чудове джерело здоров'я. Красива пахуча яскраво-фіолетова рослина, яка в одну мить огортає своїм неперевершеним солодким ароматом, зустрічається у різних куточках світу: у Європі, США та Австралії.
Dr. Vranjes: секрети та легенди створення інтер'єрних ароматів
Італійські інтер'єрні аромати – це феєрія почуттів, емоцій та пристрастей в одному флаконі. Вони полонять своєю насолодою та пряністю, захоплюючи в чарівний сад стиглих фруктів та квітів. Яскравим і незабутнім представником інтер'єрної парфумерії, що поєднує традиції Італії, сучасний погляд, неординарний підхід до своєї продукції та її оформлення є бренд Dr. Vranjes.
Що краще купити освіжувач повітря California Scents або дешевий аналог
Будь-яка сучасна людина бажає дихати приємними та свіжими ароматами. І вона готовий платити за якісний продукт, а також можливість зробити собі максимальне задоволення! Тому освіжувачі і ароматизатори повітря протягом багатьох років займають найвищу позицію серед товарів, що швидко розвиваються, серед побутової хімії.
Ефірні олії – основна складова всіх ароматичних очеретяних-дифузорів марки STONEGLOW LONDON, VOLUSPA, DR. VRANJES. Вони містять висококонцентровані натуральні ароматичні олії (лаванди, апельсина, лимона, лайма, кедра, розмарину та інші), завдяки яким аромат довгий час знаходиться у просторі приміщення і не вивітрюється.